Пам’ять людська безмежна…

IMG 4892З початком Майдану та збройної агресії російських загарбників щодо України у нас з’явилися новітні герої, які віддали свої молоді життя за суверенітет і територіальну цілісність України. Рокитнівщина брала активну участь у Революції Гідності і заплатила у боях на Донбасі шістьма життями найкращих своїх синів. Ці люди гідні того, аби мати свій куточок, куди могли б, окрім цвинтаря, прийти зі своїм болем та спогадами і вклонитися подвигу патріотів згорьовані матері, друзі, близькі, знайомі та незнайомі люди.

IMG 4897І одразу ж після майданівських подій і наших гірких втрат на сході України виникла ідея створити такий куточок. І вже 15 серпня 2014 року, напередодні 23-ої річниці з Дня Незалежності України, по вулиці Кірова на волонтерських засадах було створено і урочисто відкрито скромну стелу пам’яті героям Майдану та полеглим у боях на Донбасі рокитнівчанам. На цьому місці нині відбуваються всі патріотичні заходи у районі і ніколи не в’януть квіти.

IMG 4923Проте настав час зробити це місце більш привабливим, благоустроєним, відповідним до суті цієї споруди. За ініціативи голови Рокитнівської селищної ради Руслана Дубовця та підтримки відомого благодійника і мецената, члена виконкому Рокитнівської селищної ради Віктора М’ялика, голови Рокитнівської районної ради Григорія Мініча тут проведено докорінну реконструкцію і 10 травня на цьому місці вшановано пам’ять наших полеглих земляків на сході України та  героїв Небесної Сотні. На 15-у годину дня сюди прибули воїни АТО та воїни-«афганці», учасники Майдану, волонтери, найближча рідня полеглих у боях, молодь та небайдужі рокитнівчани, керівництво району. Перед присутніми виступили і дякували за ратний та громадянський подвиг своїм землякам селищний голова Руслан Дубовець, благодійник Віктор М’ялик, голова райдержадміністрації Микола Кушнір, від імені учасників АТО слово мали Ольга Лук’янчук та Ігор Рогульчик. Зворушливі пісні співали митці районного будинку культури, вони ж дуже проникливо виконали Державний Гімн України, яким починався і завершувався урочистий мітинг. Звучав трикратний салют зі стрілецької зброї, учасники дійства поклали вінки і квіти до оновленої стели.

Календар публікацій

Березень 2021
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

      

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι