Оголошення про конкурс на зайняття вакантної посади директора Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради Рівненської області

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади директора Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради Рівненської області

Правові підстави проведення конкурсу: Закони України «Про позашкільну освіту», «Про загальну середню освіту», Положення про порядок проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради Рівненської області, затвердженого рішенням Рокитнівської районної ради від 11.12.2019 №495, рішення районної ради від 30.01.2020 №506 «Про конкурсну комісію для проведення конкурсу на посаду директора КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», розпорядження голови районної ради від 10.09.2020 №37 «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради».

Найменування закладу: Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради Рівненської області.
Юридичне та фактичне місцезнаходження закладу: 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, смт Рокитне, вулиця Незалежності, 14.

Основні напрями його діяльності з додержанням вимог законодавства про інформацію з обмеженим доступом:
Основним завданням закладу є робота з творчими, обдарованими дітьми за напрямами:
- науково-технічний;
- художньо-естетичний;
- еколого-натуралістичний;
- соціально-реабілітаційний;
- військово-патріотичний.

Статут, структура закладу (натисніть на гіперпосилання для занавтаження вказаних документів).

Дата початку приймання документів для участі у конкурсі: 14 вересня 2020 року

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: 28 вересня 2020 року

Адреса приймання документів для участі в конкурсі: 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, смт Рокитне, вулиця Незалежності, 13, кабінет загального відділу районної ради.

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок: тел. 2-20-90; е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тема: Конкурс на посаду директора КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради).

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:
1) копія паспорта громадянина України;
2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;
3) резюме у довільній формі;
4) автобіографія;
5) копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційна категорія, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до директора закладу, а також копія трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
6) згода на обробку персональних даних;
7) конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;
8) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ України.
Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Вимоги до претендента: громадянин України, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Вимоги до конкурсної пропозиції: конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три – п’ять років), в якому передбачаються:
- план реформування закладу протягом одного року;
- заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
- пропозиції щодо залучення коштів для розвитку закладу;
- пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

Дата проведення конкурсу: 30 вересня 2020 року о 12.00 год. – засідання конкурсної комісії щодо розгляду заяв претендентів і доданих до них документів; 30 вересня 2020 року о 12.30 год. – засідання конкурсної комісії із заслуховуванням конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення з ними співбесіди та здійснення шляхом голосування відбору з числа учасників конкурсу однієї кандидатури, яка відповідає встановленим вимогам, - переможця конкурсу.

Місце проведення конкурсу: Рівненська область, Рокитнівський район, смт Рокитне, вулиця Незалежності, 13, зал засідань районної ради.

(Додаток до протоколу № 1  від 10.09.2020)

Листопад 2020

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι