Оголошення про конкурс на посаду директора Комунального закладу «Рокитнівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Рокитнівської районної ради

Оголошується конкурс на посаду директора Комунального закладу «Рокитнівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Рокитнівської районної ради

Правові підстави проведення конкурсу: Закони України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Положення про конкурс на посаду директора Комунального закладу «Рокитнівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Рокитнівської районної ради, затвердженого рішенням Рокитнівської районної ради від 25.08.2020 №564.

Найменування закладу: Комунальний заклад «Рокитнівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Рокитнівської районної ради.

Юридичне та фактичне місцезнаходження закладу: 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, смт Рокитне, вулиця Незалежності, 13.

Найменування посади та умови оплати праці: директор Комунального закладу «Рокитнівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Рокитнівської районної ради.

Оплата праці здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду: громадянин України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як пʼять років.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсі:

1) письмова заява про участь у конкурсі;

2) копія паспорта громадянина України;

3) резюме у довільній формі;

4) копія трудової книжки;

5) копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

6) письмова згода на збір та обробку персональних даних;

7) перспективний план розвитку КЗ «Рокитнівський центр професійного розвитку педагогічних працівників»;

8) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ України.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Дата початку приймання документів для участі у конкурсі: 31 серпня 2020 року

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: 04 вересня 2020 року

Адреса приймання документів для участі в конкурсі: 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, смт Рокитне, вулиця Незалежності, 13, кабінет загального відділу районної ради.

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок:

тел. 2-20-90; е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тема: Конкурс на посаду директора Комунального закладу «Рокитнівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Рокитнівської районної ради»).

Дата проведення конкурсу: 07 вересня 2020 року о 12.00 год. – засідання конкурсної комісії щодо розгляду заяв претендентів і доданих до них документів; 07 вересня 2020 року о 12.30 год. – засідання конкурсної комісії для перевірки на знання законодавства України у сфері освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів; публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку КЗ «Рокитнівський центр професійного розвитку педагогічних працівників», а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації; здійснення шляхом голосування відбору з числа учасників конкурсу однієї кандидатури, яка відповідає встановленим вимогам, - переможця конкурсу.

Місце проведення конкурсу: 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, смт Рокитне , вулиця Незалежності 13, зал засідань районної ради.

(Додаток до протоколу конкурсної комісії № 1 від 27.08.2020)

Листопад 2020

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι