Рішення про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка» Рокитнівської районної ради

Оголошення про необхідність подання кандидатур від трудового колективу КЗ «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка» до складу постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоровʼя, що є обʼєктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району

1. З метою проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка» Рокитнівської районної ради (далі – КЗ «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка») необхідно включити до складу постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоровʼя, що є обʼєктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району (далі – постійно діюча конкурсна комісія) 3 (три) представники трудового колективу відповідного закладу, що обрані на загальних зборах трудового колективу.

2. Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії від трудового колективу подаються до Рокитнівської районної ради (адреса: вул. Незалежності, 13, смт Рокитне, Рокитнівський район, Рівненська область, 34200), як органу управління, протягом 15 днів з моменту оприлюднення даного оголошення на цьому сайті, тобто до 14 серпня 2019 року включно.

Просимо трудовий колектив КЗ «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка» подати свої пропозиції щодо 3 (трьох) кандидатур до складу конкурсної комісії.  

 

Рішення органу управління відповідно до пунктів 4 та 12 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я (затвердженого постановою КМУ від 27.12.2017 №1094, зі змінами та доповненнями) та пункту 7.5 Положення про порядок управління обʼєктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району (затвердженого рішенням районної ради від 15.07.2016 № 109, з наступними змінами та доповненнями): 

УКРАЇНА

Рокитнівська районна рада

(сьоме скликання) 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної ради 

від 30 липня 2019 року № 33 

Про проведення конкурсу на зайняття

посади головного лікаря КЗ «Рокитнівська

районна стоматологічна поліклініка» 

На підставі пунктів 4, 12 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094, пункту 7.5 Положення про порядок управління обʼєктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, затвердженого рішенням районної ради від 15.07.2016 № 109 з наступними змінами та доповненнями, пункту 2.3 розпорядження голови Рокитнівської районної ради від 21.08.2018 № 29 «Про утворення постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоровʼя спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району», статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у звʼязку із виникненням вакантної посади головного лікаря КЗ «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка»: 

1. Провести конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального закладу «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка» Рокитнівської районної ради (далі – КЗ «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка»).

2. Оприлюднити дане розпорядження на офіційному веб-сайті Рокитнівської районної ради.

3. Пропозиції від трудового колективу КЗ «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка» щодо кандидатур до складу постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоровʼя спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району (далі – постійно діюча конкурсна комісія) подаються до районної ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення даного розпорядження на офіційному веб-сайті районної ради.

4. Постійно діючій конкурсній комісії, після залучення до її складу представників трудового колективу, забезпечити проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря КЗ «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка» у встановленому законодавством порядку.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою. 

Заступник голови районної ради /підпис/ С. Пахнюк

/печатка/

Календар публікацій

Січень 2021
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

      

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι