Відбулася позачергова сесія. Обраний новий голова

 28 жовтня 2016 року відбулася одинадцята (позачергова) сесія Рокитнівської районної ради (сьоме скликання). 

Напередодні на засіданнях комісій був затверджений наступний порядок денний:

  1. Про розгляд депутатських запитів.
  2. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
  3. Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Рокитнівського району.
  4. Про внесення змін до Статуту КЗОЗ «Рокитнівський районний центр ПМСД».
  5. Про погодження штатного розпису Рокитнівської дитячо-юнацької спортивної школи Рокитнівської районної ради Рівненської області.
  6. Про надання дозволу на розроблення схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель на частину території Рокитнівського району Рівненської області (Борівська сільська рада).
  7. Про умови оплати праці голови та заступника голови районної ради.
  8. Різне.

Але на початку роботи сесії голова районної ради Мініч Г.І. запропонував внести до порядку денного першим та другим пунктом питання про взяття до відома районною радою заяви про дострокове складення ним повноважень голови ради без припинення повноважень депутата ради (згідно п. 5 статті 55 Закону України  "Про місцеве самоврядування в Україні") та обрання нового голови ради. 

Депутати районної ради майже одноголосно підтримали пропозиції Мініча Г.І. щодо внесення змін до порядку денного і взяття до відома заяви про дострокове припинення повноважень. Новим головою ради Мініч Г.І. запропонував обрати заступника голови ради (обраного депутатом від БПП) Кінчура А.А. 

Участь в таємному голосуванні взяли всі присутні на сесії депутати - 31 депутат (три депутати були відсутні з поважних причин), які одноголосно підтримали кандидатуру Кінчура А.А. на посаду голови Рокитнівської районної ради. 

На звільнену посаду заступника голови ради новообраний голова запропонував обрати керівника апарату, керуючу справами районної ради (обрану депутататом від "Батьківщини") Пахнюк С.М., кандидатуру якої таємним голосуванням підтримали 25 депутатів ради. 

Після процедури обрання депутати тепло подякували Мінічу Григорію Івановичу за його самовіддану працю на благо району та побажали новообраним голові та заступнику наснаги та успіхів у роботі по консолідації зусиль в цей нелегкий для держави час.

Всі інші питання порядку денного були обговорені та проголосовані в спокійній робочій атмосфері. 

Календар публікацій

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

      

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι