ПОРЯДОК ДЕННИЙ ДЕСЯТОЇ СЕСІЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ РОКИТНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

десятої (чергової) сесії районної ради

(сьоме скликання)

28 вересня 2016  року

 1. Про розгляд депутатських запитів.
 2. Про зняття з контролю окремих рішень районної ради.
 3. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
 4. Про стан готовності об’єктів житлово-комунальної та соціальної сфер, бюджетних установ та організацій Рокитнівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 роки.
 5. Про стан громадської безпеки, охорони громадського порядку та незаконного видобутку бурштину-сирцю на території району за 2016 рік.
 6. Про зменшення статутного фонду комунального підприємства «Рокитнекомуненергія».
 7. Про затвердження передавального акту комунального підприємства «Рокитнекомуненергія».
 8. Про внесення змін до Регламенту Рокитнівської районної ради сьомого скликання.
 9. Про оголошення конкурсів на посади керівників закладів культури та внесення змін до їх установчих документів.
 10. Про передачу в оренду майна комунальної власності для організації харчування у навчальних закладах Рокитнівського району.
 11. Про створення опорного навчального загальноосвітнього закладу.
 12. Про погодження призначення директора Переходицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради Рівненської області.
 13. Про погодження призначення директора Заболотської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Рокитнівської районної ради Рівненської області.
 14. Про затвердження розміру батьківської плати за навчання учнів в Рокитнівській дитячій музичній школі на 2016-2017 навчальний рік.
 15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду ПРАТ «Київстар» на території Борівської сільської ради Рокитнівського району Рівненської області.
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки, що надана в оренду ПРАТ «МТС Україна» на території Борівської сільської ради Рокитнівського району Рівненської області.
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передана в оренду Шумбару В. Л. на території Борівської сільської ради Рокитнівського району Рівненської області.
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,0033 га, що перебуває в постійному користуванні  ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України» на території Масевицької сільської ради Рокитнівського району Рівненської області.
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,0060 га, що перебуває в постійному користуванні  ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України» на території Масевицької сільської ради Рокитнівського району Рівненської області
 20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,0026 га, що перебуває в постійному користуванні  ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України» на території Масевицької сільської ради Рокитнівського району Рівненської області.
 21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,0025 га, що перебуває в постійному користуванні  ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України» на території Масевицької сільської ради Рокитнівського району Рівненської області.
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,3418 га, що перебуває в постійному користуванні  ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України» на території Масевицької сільської ради Рокитнівського району Рівненської області.
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передана в оренду  Павлюку В. А. на території Кисорицької  сільської ради Рокитнівського району Рівненської області.
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передана в оренду Мороз Г. С. та Кучеру В. П. на території Кисорицької  сільської ради Рокитнівського району Рівненської області.
 25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності КВ ТЗОВ «С.Казка» на території Кисорицької сільської ради Рокитнівського району Рівненської області.
 26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду ПРАТ «КИЇВСТАР» на території Масевицької сільської ради Рокитнівського району Рівненської області.
 27. Про Програму з недопущення занесення африканської чуми свиней на територію Рокитнівського району на 2016-2019 роки.
 28. Про затвердження районної цільової програми індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості «Власний дім» на 2016-2020 роки.
 29. Про комплексну програму стабілізації та розвитку тваринництва і сервісного обслуговування худоби сільського населення на період до 2020 року.
 30. Різне.

Календар публікацій

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

      

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι