День фізкультури і спорту

  Сьогодні в Рокитнівському районному будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди наступаючого свята - Дня фізкультури і спорту, винуватців якого привітали: від імені голови Рокитнівської районної ради  Григорія Мініча та від себе особисто заступник голови районної ради Анатолій Кінчур, голова Рокитнівської РДА Микола Кушнір, заступник голови райдержадміністрації Олексій Берташ та побажали нових, легких звершень, перемог і не зупинятися на досягненому.

Голова Рокитнівської РДА Микола Кушнір привітав заступника голови районної ради Анатолію Кінчура за виборене ним та місцевими депутатами І місце в  обласній спартакіаді 2016 серед депутатів і нагородив грамотою Рівненської обласної ради Управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної ФСТ «Спартак».

Також, Анатолій Кінчур за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Рокитнівщини та з нагоди професійного свята – Дня фізичної культури і спорту, нагородив Почесними грамотами Рокитнівської районної ради:

  1. Олешка Віктора Митрофановича – вчителя трудового навчання та тренера з футболу Рокитнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.
  2. Волевача Руслана Миколайовича – завідувача сектору режимно-секретної та мобілізаційної роботи апарату Рокитнівської районної державної адміністрації.
  3. Крупенка Григорія Анатолійовича – вчителя фізичного виховання Рокитнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, депутата Рокитнівської районної ради.
  4. Шеремет Наталію Василівну – начальника комунального закладу «Рокитнівський районний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».
  5. Маринич Валентину Михайлівну – методиста Рокитнівського районного методичного кабінету Рокитнівської районної ради.

Календар публікацій

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

      

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι