Депутатські фракції та групи

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

1. Кириловець Віктор Іванович, керівник фракції

2. Мініч Григорій Іванович

3. Пахнюк Світлана Михайлівна

4. Бричка Володимир Дмитрович

5. Бричка Юрій Миколайович

6. Жук Наталія Степанівна

7. Ковалець Андрій Макарович

8. Ковалевич Валерій Федорович

9. Ковалець Микола Федорович

10. Кравчук Оксана Іванівна

11. Музика Олександр Іванович

12. Маринич Микола Михайлович

13. Смик Людмила Миколаївна

14 .Стрілець Сергій Леонідович


Фракція Всеукраїнського об’єднання БПП «Солідарність»

1. Кушнір Микола Захарович

2. Берташ Олексій Сергійович, керівник фракції

3. Кінчур Анатолій Андрійович 

4. Бричка Михайло Іванович

5. Кисорець Ігор Олександрович

6. Крупенко Олександр Миколайович

7. Боюка Олена Володимирівна

8. Маринич Ганна Сидорівна

9. Маринич Микола Іванович

10. Михайленко Микола Миколайович

11. Новоселецький Микола Іванович

 

Фракція Політичної партії «Опозиційний блок»

1. Рудницький Віктор Анатолійович, керівник фракції

2. Власик Іван Сергійович

3. Кайданович Віктор Леонтійович

4. Сидорович Олена Миколаївна

 

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

1. Крупенко Анатолій Корнійович, керівник фракції

2. Крупенко Григорій Анатолійович

3. Примак Анатолій Анатолійович

 

Фракція Політичної партії «Українського об'єднання патріотів - УКРОП»

1. Герасимчук Анатолій Андрійович, керівник фракції

2. Коханевич Руслан Романович

 

Група «Міжфракційне об’єднання «Розвиток Рокитнівщини» 

1. Мініч Григорій Іванович, керівник групи

2. Пахнюк Світлана Михайлівна

3. Бричка Володимир Дмитрович

4. Бричка Юрій Миколайович

5. Жук Наталія Степанівна

6. Кириловець Віктор Іванович

7. Ковалець Андрій Макарович

8. Ковалевич Валерій Федорович

9. Ковалець Микола Федорович

10. Кравчук Оксана Іванівна

11. Музика Олександр іванович

12. Смик Людмила Миколаївна

13. Стрілець Сергій Леонідович

14. Маринич Микола Іванович

15. Коханевич Руслан Романович

16. Боюка Олена Володимирівна

17. Бричка Михайло Іванович

18. Кінчур Анатолій Андрійович

19. Кисорець Ігор Олександрович

20. Крупенко Олександр Миколайович

21. Маринич Микола Михайлович

22. Новоселецький Микола Іванович

23. Рудницький Віктор Анатолійович

24. Власик Іван Сергійович

25. Кайданович Віктор Леонтійович

26. Сидорович Олена Миколаївна

27. Примак Анатолій Анатолійович