№203 від 20.01.2017 Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік

УКРАЇНА

РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьоме скликання

(чотирнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 20 січня  2017 року                                                                                      №  203

 

 Про внесення змін до

районного  бюджету на 2017 рік

 

            Керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", Бюджетним кодексом України, Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», іншими чинними нормативно-правовими актами з цих питань, за погодженням з постійними комісіями районної ради,  районна рада

 в и р і ш и л а :

Внести зміни до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №182 "Про районний бюджет на 2017 рік", а саме:

             1. Збільшити видатки загального фонду районного бюджету на загальну суму 2419,6 тис. грн. (додатки 1,3), в тому числі за рахунок:

          спрямування вільного залишку бюджетних коштів загального фонду районного бюджету на 1583,8 тис. грн. (в т. ч. залишок коштів освітньої субвенції в сумі 688,0 тис. грн., залишок коштів медичної субвенції в сумі 147,8 тис. грн.).

            2. Збільшити обсяг резервного фонду районного бюджету на 200,0 тис. грн.. та установити в сумі 210,0 тис. грн..

            3. Затвердити обсяг видатків загального фонду районного бюджету в сумі    525631,9 тис. грн. з дефіцитом по загальному фонду в сумі 2419,6 тис. грн.

             4. Збільшити видатки спеціального фонду районного бюджету на 606,2 тис. грн. (додатки 1,3,4) за рахунок:

           коштів, переданих із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду в сумі 606,2 тис. грн. за рахунок вільного залишку по загальному фонду районного бюджету.

          5. Установити дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі  606,2 тис. грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду в сумі 606,2 тис. грн.

  6. Внести зміни до обсягів міжбюджетних трансфертів (додаток 2):

      по загальному фонду:

               інша додаткова дотація (на утримання дошкільних навчальних закладів) перерозподіл між сільськими бюджетами;

      по спеціальному фонду :

      інша субвенція з районного бюджету обласному бюджету (на співфінансування по об'єктам: "Добудова загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Шкільній, 1 в с. Старе Село Рокитнівського району Рівненської області" та "Центральна районна лікарня в смт Рокитне Рівненської області. Терапевтичний корпус (другий пусковий комплекс) - будівнмцтво (коригування)" ) в сумі 500,0 тис.грн.

           7. Затвердити субвенцію з районного бюджету державному бюджету на реалізацію заходів Програми інформатизації Рокитнівського району на 2017 рік в сумі 100,0 тис. грн. за рахунок вільного залишку коштів районного бюджету:

на виконання районною державною адміністрацією та її структурними підрозділами делегованих Законами України повноважень органів місцевого самоврядування відповідно до Закону України "Про джерела фінансування органів державної влади" – 100,0 тис. грн.; 

            надати право районній державній адміністрації здійснити розподіл субвенції на виконання делегованих повноважень між її структурними підрозділами за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової та цінової політики, чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення.

         8. Затвердити зміни до  переліку об'єктів, видатки на які у 2017 році будуть здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку районного бюджету (додаток 4).

          9. Затвердити зміни до переліку державних та регіональних галузевих програм,  затверджених у районному бюджеті на 2017 рік (додаток 5).

        10. Відповідно до пункту 18 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України додатки до цього рішення сформовані у форматі програмно-цільового методу.

        11. Додатки  1-5 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

       12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової та цінової політики, Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення (Кравчук О. І.).

 

Голова ради                                                                                     А.Кінчур

Завантажити пояснювальну записку.

Завантажити додатки.