№169 від 07.12.2016 Про передачу із спільної власності територіальних громад Рокитнівського району у власність територіальної громади с. Карпилівка частини приміщення за адресою: вул. Жежука, 2а с. Карпилівка Рокитнівського району Рівненської області

УКРАЇНА

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(Дванадцята сесія)

 

РІШЕННЯ

 

від 07 грудня 2016 року                                                       № 169

 

Про передачу із спільної власності територіальних

громад Рокитнівського району у власність територіальної

громади с. Карпилівка частини приміщення за адресою:

вул. Жежука, 2а с. Карпилівка Рокитнівського району

Рівненської  області

 

     Враховуючи клопотання Карпилівської сільської ради від 28.11.2016 №217/03-07/16 та рішення Карпилівської сільської ради від 24.11. 2016 № 186 «Про надання згоди на прийняття у власність територіальної громади села Карпилівка частини приміщення  за адресою: вул. Жежука, 2а села Карпилівка Рокитнівського району Рівненської області», керуючись ст.43, ч.5 ст.60, п.10 Розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

 вирішила:

1. Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району у власність територіальної громади с. Карпилівка частину приміщення за адресою: вул. Жежука, 2а в с. Карпилівка  Рокитнівського району Рівненської  області, загальною площею 264,83 м. кв. (далі – частина приміщення).

2. Утворити комісію по прийманню-передачі частини приміщення у складі згідно з додатком.Після підписання, акт приймання-передачі подати на затвердження голові районної ради.

3. Рекомендувати Карпилівській сільській раді, після складання акту приймання-передачі зазначеної частини приміщення, на її черговій сесії розглянути питання про прийняття частини приміщення із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району у власність територіальної громади с. Карпилівка.

4. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації (Лозян Г.І.), після оформлення необхідних документів, внести зміни до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Рокитнівського району та подати їх на затвердження до районної ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні  комісії районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В.А.) та з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів (Смик Л.М.).

 

 

Голова районної ради                                                                        А. Кінчур

 

       Додаток

до рішення районної ради

від 07.12. 2016 № 169

 

 

СКЛАД  

комісії з передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району у власність територіальної громади с. Карпилівка частини приміщення за адресою: вул. Жежука, 2а в с. Карпилівка  Рокитнівського району Рівненської  області, загальною площею 264,83 м. кв.

  

  1. Пахнюк Світлана Михайлівна, заступник голови Рокитнівської районної ради,  голова комісії.
  2. Михайлишин Руслан Васильович, головний лікар КЗОЗ «Рокитнівський районний центр ПМСД», секретар комісії (за згодою).
  3. Семенюк Андрій Степанович, начальник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату Рокитнівської районної ради, член комісії.
  4. Пахнюк Олена Захарівна, головний спеціаліст з питань економічного розвитку та комунальної власності відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату Рокитнівської районної ради, член комісії.
  5. Бричка Віктор Петрович, голова Карпилівської сільської ради, член комісії (за згодою).
  6. Шевчук Ольга Миколаївна, секретар Карпилівської сільської ради, член комісії (за згодою).
  7. Богданець Оксана Миколаївна, головний бухгалтер КЗОЗ «Рокитнівський районний центр ПМСД», член комісії (за згодою).
  8. Голішовець Віталій Петрович, інженер-будівельник групи технічного обслуговування ЗНЗ відділу освіти Рокитнівської РДА, член комісії (за згодою).

 

 Заступник голови районної ради                                                           С. Пахнюк

 

Календар публікацій

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

      

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι