№132 від 28.09.2016 Про оголошення конкурсів на посади керівників закладів культури та внесення змін до їх установчих документів

                 УКРАЇНА                      

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(Десята сесія)

від 28 вересня 2016 року                                                                 № 132

Про оголошення конкурсів

на посади керівників закладів культури

та внесення змін до їх установчих документів

Керуючись Законами України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», «Про культуру», «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, затвердженим рішенням районної ради від 21.06.2013 № 282 зі змінами від 12.12.2014 № 419, від 19.02.2016 № 52, від 15.07.2016 № 109, за  погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

вирішила:

1. Оголосити конкурси на заміщення посад директорів наступних закладів культури Рокитнівської районної ради:

-         комунального закладу «Рокитнівська централізована бібліотечна система» Рокитнівської районної ради;

-         Районного будинку культури Рокитнівської районної ради Рівненської області.

2. Виконавчому апарату Рокитнівської районної ради забезпечити:

1) публікацію оголошень про конкурс на посади директорів наступних закладів культури Рокитнівської районної ради:

-         комунального закладу «Рокитнівська централізована бібліотечна система» Рокитнівської районної ради;

-         Районного будинку культури Рокитнівської районної ради Рівненської області;

2) приймання документів на посади директорів закладів культури;

3) подання документів наявних претендентів на розгляд конкурсних комісій.

3. Голові Рокитнівської районної ради затвердити персональний склад конкурсних комісій відповідно до статті 21-3 Закону України «Про культуру».

4. Голові Рокитнівської районної ради підписати контракти з переможцями конкурсів на посади керівників закладів культури районної ради, строком на п’ять років.

5. Відділу культури Рокитнівської районної державної адміністрації Рівненської області вжити заходів, відповідно до чинного законодавства, щодо припинення трудових відносин з діючими керівниками комунального закладу «Рокитнівська централізована бібліотечна система» Рокитнівської районної ради та Районного будинку культури Рокитнівської районної ради Рівненської області.

6. Внести зміни до статуту комунального закладу «Рокитнівська централізована бібліотечна система» Рокитнівської районної ради, виклавши його в новій редакції, що додається.Директору КЗ «Рокитнівська ЦБС» Скаковець Т.Є. подати державному реєстратору відділу економічного розвитку і торгівлі Рокитнівської районної державної адміністрації Рівненської області визначені законодавством документи для проведення державної реєстрації змін до установчих документів.

7. Внести зміни до статуту Районного будинку культури Рокитнівської районної ради Рівненської області, виклавши його в новій редакції, що додається. Директору Районного будинку культури Рокитнівської районної ради Рівненської області Савченко О.К. подати державному реєстратору відділу економічного розвитку і торгівлі Рокитнівської районної державної адміністрації Рівненської області визначені законодавством документи для проведення державної реєстрації змін до установчих документів.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В. А.); з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів (Смик Л. М.).

 

Заступник голови айонної ради                                                                     А. Кінчур

Календар публікацій

Травень 2021
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

      

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι