№590 від 03.11.2020 Про покладання виконання обов’язків директора Сновидовицької ЗОШ І-ІІІ ст. на Федорович О. І.

УКРАЇНА

Рокитнівська районна рада

Сьоме скликання

(п’ятдесят третя (позачергова) сесія)

 

 РІШЕННЯ

 

від 03 листопада 2020 року                                                                     № 590

 

 

Про покладання виконання обов’язків

директора Сновидовицької ЗОШ І-ІІІ ст.

на Федорович О. І.

 

        У зв’язку з наявністю вакантної посади директора Сновидовицької ЗОШ     І-ІІІ ст., керуючись ст.ст. 37-38 Закону України «Про повну загальну середню освіту», ч.2 ст.26 Закону України «Про освіту», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з президією районної ради, відповідно до заяви Федорович О. І., районна рада

 

вирішила:

  • З 04 листопада 2020 року, тимчасово, покласти виконання обов’язків директора Сновидовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради Рівненської області, на заступника директора з навчально-виховної роботи вказаного закладу Федорович Оксану Іванівну, на період до призначення директора даного закладу у встановленому порядку, з доплатою різниці в посадових окладах.
  • Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В.А.); з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів (Смик Л.М.).

 

Голова районної ради                                                                Анатолій КІНЧУР