№575 від 07.10.2020 Про контракт з керівником КП «Аптека»

УКРАЇНА

Рокитнівська районна рада

Сьоме скликання

(п’ятдесят третя (позачергова) сесія)

 

 РІШЕННЯ

 

від 07 жовтня 2020 року                                                                              № 575

 

Про контракт з керівником

КП «Аптека»

      Враховуючи подання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району (протокол від 08.09.2020 №3 додається), відповідно до Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, затвердженого рішенням районної ради від 21.06.2013 №282 зі змінами, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Статуту підприємства, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, згідно з поданою заявою, районна рада 

вирішила:

  • Укласти контракт з Огороднік Іриною Анатоліївною на посаді завідувача Комунальним підприємством «Аптека» Рокитнівської районної ради Рівненської області строком на 5 (пʼять) років.
  • Доручити голові районної ради Кінчуру А.А. підписати контракт з Огороднік І.А. на посаді завідувача Комунальним підприємством «Аптека» Рокитнівської районної ради Рівненської області.
  • Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В. А.) та з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів (Смик Л. М.).

 

Голова районної ради                                                                Анатолій КІНЧУР