№572 від 07.10.2020 Про звернення Рокитнівської районної ради до Рівненської обласної державної адміністрації

УКРАЇНА

Рокитнівська районна рада

Сьоме скликання

(п’ятдесят третя (позачергова) сесія)

 

 

РІШЕННЯ

 

від 07 жовтня 2020 року                                                                              № 572

Про звернення Рокитнівської

районної ради до Рівненської обласної

державної адміністрації

 

 

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила:

  • Схвалити текст звернення Рокитнівської районної ради до Рівненської обласної державної адміністрації, щодо ситуації яка склалась з будівництвом об’єкта «Реконструкція Рокитнівської НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» по вул. Жовтнева в с. Рокитне, Рокитнівського району, Рівненської області. Будівництво навчального корпусу та їдальні (І, ІІ черги)» (коригування) (дадається).
  • Виконавчому апарату районної ради направити звернення до Рівненської обласної державної адміністрації.

Голова районної ради                                                           Анатолій КІНЧУР

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звернення

Рокитнівської районної ради до

Рівненської обласної державної адміністрації

щодо ситуації, яка склалась з будівництвом об’єкта «Реконструкція Рокитнівської НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» по вул. Жовтнева в          с. Рокитне, Рокитнівського району, Рівненської області. Будівництво навчального корпусу та їдальні (І, ІІ черги)» (коригування)

 

         Ми, депутати Рокитнівської районної ради, висловлюємо глибоке занепокоєння з приводу ситуації, яка склалася з будівництвом нового навчального корпусу Рокитнівської НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей».

         Протягом п’яти остатніх років до Рокитнівської районної ради надходять численні звернення та скарги батьків дітей, педагогічного колективу та керівництва, які навчаються та працюють в Рокитнівської НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» щодо будівництва нового навчального корпусу закладу.

       13.11.2015 генеральним проектантом ПП «Рівнемедінжсервіс» подано проектну-кошторисну документацію по будівництву навчального корпусу та їдальні Рокитнівського НВК «Школа І-Ш ступенів-ліцей» в с. Рокитне, Рокитнівського району, Рівненської області до ДП «Держбудекспертиза» м. Рівне з виправленими зауваженнями в повному обсязі. Також до проекту розроблений ескізний проект на весь комплекс школи включаючи будівництво навчального конкурсу.

         Проектно-кошторисна документація включає в себе дві черги будівництва.

      Даний ескізний проект був схвалений в м. Києві та був направлений до ДП «Держбудекспертиза» м. Рівного, яка видала позитивний експертний звіт.

        Станом на 01.01.2018 на початок проведення будівельних робіт кошти не були виділені. У вересні 2018 року вступили в дію нові будівельні норми, тому дану проектно-кошторисну документацію подано на переоцінку. 08.04.2019 заключено договір з проектною організацією ПП «Рівнемедінжсервіс» на переоцінку проекту (453 651 грн.), яку завершено у серпні 2019 року.

      У травні 2020 року філія ДП «Укрдержбудекспертиза» у Рівненській області видала позитивний експертний звіт щодо розгляду проектної документації за робочим проектом «Реконструкція Рокитнівської НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» по вул. Жовтнева в с. Рокитне, Рокитнівського району, Рівненської області. Будівництво навчального корпусу та їдальні (І, ІІ черги)» (коригування). Оплачено 289 927, 2 грн.

         У 2020 році на початок будівництва виділено 5 млн. грн. із залишків коштів освітньої субвенції.

        23.07.2020 проектно-кошторисну документацію передано в Управління капітального будівництва Рівненської облдержадміністрації для проведення тендерної закупівлі та подальшої реалізації проекту будівництва.

        25.08.2020 Рокитнівською районною радою прийнято рішення  № 566 «Про делегування функцій замовника з будівництва об’єкта «Реконструкція Рокитнівського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» по вул. Жовтнева в с. Рокитне, Рокитнівського району Рівненської області. Будівництво навчального корпусу та їдальні (І, ІІ черги)». Коригування», згідно якого повноваження будівництва даного об’єкту передано Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської області державної адміністрації.

        Однак, станом на 07.10.2020 Рівненською ОДА тендер на проведення будівельних робіт по об’єкту «Реконструкція Рокитнівської НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» по вул. Жовтнева в с. Рокитне, Рокитнівського району, Рівненської області. Будівництво навчального корпусу та їдальні (І, ІІ черги)» (коригування)  не оголошено.

          Враховуючи викладене вище, з метою забезпечення гідних умов праці та навчання учнів, просимо в найкоротші терміни  оголосити тендер на проведення будівельних робіт по об’єкту «Реконструкція Рокитнівської НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» по вул. Жовтнева в с. Рокитне, Рокитнівського району, Рівненської області. Будівництво навчального корпусу та їдальні (І, ІІ черги)» (коригування).

         Про результати розгляду звернення просимо повідомити, у термін, визначений законодавством  

Схвалено

рішення Рокитнівської

районної ради

від 07.10.2020 № 572

Календар публікацій

Травень 2021
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

      

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι