№514 від 17.02.2020 Про програму щодо обсягів компенсаційних виплат за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян Рокитнівського району на 2020-2022 роки

УКРАЇНА

Рокитнівська районна рада

Сьоме скликання

(сорок шоста сесія)

 

 

РІШЕННЯ

від 17 лютого 2020 року                                                                                  № 514

 

Про програму щодо обсягів компенсаційних

виплат за пільгові перевезення залізничним

транспортом окремих категорій громадян

Рокитнівського району на 2020-2022 роки

 

     Відповідно до Законів України «Про залізничний транспорт», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про охорону дитинства» та постанов Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 № 354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування», від 16.08.1994 №555 «Про  поширення   чинності  постанови Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 №354, Бюджетного кодексу України, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання   Рокитнівської    РДА від 29.01.2020 №402/02-23/20, з метою забезпечення реалізації прав окремих категорій громадян за пільговий проїзд на залізничному транспорті, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада 

вирішила: 

  1. Затвердити схвалену розпорядженням голови районної державної адміністрації від 23.01.2020 №10 Програму щодо обсягів компенсаційних виплат за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян Рокитнівського району на 2020 – 2022 роки (далі – Програма), що додається.
  2. Фінансовому управлінню Рокитнівської РДА при формуванні районного бюджету передбачати кошти для реалізації Програми в межах наявних фінансових ресурсів.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної    ради  з   питань   бюджету, фінансів,   податкової   та   цінової    політики, Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення (Кравчук О.І.).

 

Голова ради                                                                             Анатолій КІНЧУРС х в а л е н о

Розпорядження

голови Рокитнівської

райдержадміністрації

 23.01.2020 №10

 

З а т в е р д ж е н о

Рішення Рокитнівської

районної ради

 

17.02.2020  № 514

Програма

щодо обсягів компенсаційних виплат за пільгові перевезення залізничним

транспортом окремих категорій громадян Рокитнівського району

на 2020 – 2022 роки

Розділ 1

Загальна характеристика Програми

     Програма щодо обсягів компенсаційних виплат за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян Рокитнівського району  на 2020 – 2022 роки (далі – Програма) направлена на організацію пільгового проїзду окремих категорій громадян на залізничному транспорті та забезпечення компенсаційних виплат виробничому структурному підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» за перевезення окремих категорій громадян.

     Програма розроблена відповідно до Бюджетного Кодексу України, Законів України «Про залізничний транспорт», «Про статус ветеранів війни, гарантії  їх соціального захисту», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»,  «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про охорону дитинства» та постанов Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року №354 «Про безплатний проїзд   пенсіонерів  на транспорті загального користування», від 16 серпня   1994 року №555 «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року №354».

Розділ 2

Мета Програми

     Метою Програми є забезпечення  реалізації прав окремих категорій громадян на пільговий проїзд на залізничному транспорті та відшкодування компенсації виробничому структурному підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» за перевезення окремих пільгових категорій громадян в Рокитнівському районі за рахунок коштів місцевих бюджетів.

 Розділ 3

Ресурсне забезпечення Програми

     Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та інших джерел фінансування не заборонених законодавством України в межах видатків, затверджених на 2020 - 2022 роки за відповідним напрямком, виходячи з фінансових можливостей.

     Селищні та сільські ради укладають угоди з районною радою відповідно до прийнятих радами рішень для акумуляції коштів в районному бюджеті та спрямування на виконання  Програми.

     Головний розпорядник коштів з фінансування Програми, строки виконання, загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідний для реалізації Програми визначені у додатку 1 до Програми.

     Для забезпечення реалізації Програми необхідно виділення коштів, в розмірі 300 тисяч гривень.

     Ресурсне забезпечення програми щодо обсягів компенсаційних виплат за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян Рокитнівського району на 2020 – 2022 роки визначене у додатку 2 до Програми.

Розділ  4

Механізм реалізації Програми

     Проведення компенсаційних виплат за проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2009 року № 1359 «Про затвердження Порядку розрахунку обсягів компенсаційних виплат за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян».

     Пільги на проїзд надаються пільговикам Рокитнівського району на підставі посвідчення, що підтверджує правовий статус пасажира-пільговика.

     Компенсація пільгових перевезень окремих категорій громадян виробничому структурному підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» здійснюється на підставі укладеного підприємством-перевізником договору з управлінням соціального захисту населення Рокитнівської районної державної адміністрації.

     Для отримання компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян виробничому структурному підрозділу «Рівненська дирекція залізничних  перевезень» регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» необхідно щомісяця до 10 числа місяця, наступного за звітним, надавати до управління соціального захисту населення Рокитнівської районної державної адміністрації рахунок на суму, що підлягає компенсації, та облікові форми про недоотримані кошти за перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян, витрати на перевезення яких відшкодовуються з місцевих бюджетів, визначені у додатку 3 до Програми.

     Компенсація пільгових перевезень окремих категорій громадян на залізничному транспорті здійснюється згідно з положеннями статті 9 Закону України «Про залізничний транспорт» та додатком 4 до Програми.

     Відшкодування компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян здійснюється управлінням соціального захисту населення Рокитнівської районної державної адміністрації згідно з розрахунками, поданими підприємством-перевізником у межах бюджетних призначень на відповідний рік.

     Звіти про пільгові перевезення окремих категорій пасажирів підписуються та скріплюються печаткою суб’єктом господарювання та подаються до управління соціального захисту населення Рокитнівської районної державної адміністрації.

     Щомісяця управлінням соціального захисту населення Рокитнівської районної державної адміністрації та виробничим структурним підрозділом «Рівненська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівська залізниця»   ПАТ «Українська залізниця» складаються акти звіряння у трьох примірниках.

Розділ 5

Очікувані результати Програми

     Реалізація Програми забезпечить організацію пільгового проїзду окремих категорій громадян на залізничному транспорті та відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян в Рокитнівському  районі виробничому структурному підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Розділ 6

Координація та контроль за виконанням Програми

      Організаційний супровід та координація діяльності щодо виконання Програми здійснюється управлінням соціального захисту населення Рокитнівської районної державної адміністрації.

     Контроль за виконанням Програми здійснюється районною державною адміністрацією та постійною комісією районної ради з питань  бюджету, фінансів, податкової та цінової політики, Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення.

   

Заступник голови районної ради

Світлана ПАХНЮК


Календар публікацій

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

      

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι