№480 від 21.11.2019 Про контракт з директором Боровської ЗОШ І-ІІІ ст. Єремейчуком О. О.

У К Р А Ї Н А                      

РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьоме скликання

(сорок друга (позачергова) сесія)

 

 

РІШЕННЯ

21 листопада 2019 року                                                                             № 480

Про контракт з директором

Боровської ЗОШ І-ІІІ ст.  

Єремейчуком О. О.

                Враховуючи протокол засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Боровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради Рівненської області від 14 листопада 2019 року № 4, керуючись Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, затвердженого рішенням районної ради від 12.07.2018 №354 та Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, затвердженого рішенням районної ради від 21.06.2013 №282 зі змінами, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, згідно з поданою заявою, районна рада

 

вирішила:

  1. Укласти контракт з Єремейчуком Олександром Олександровичем на посаді директора Боровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради Рівненської області з 02 грудня 2019 року до 01 грудня 2025 року.
  2. Доручити голові Рокитнівської районної ради Кінчуру А. А. підписати контракт з Єремейчуком О.О. на посаді директора Боровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради Рівненської області.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В. А.); з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів (Смик Л. М.).

Голова районної ради                                                                                А. Кінчур

      

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι