№470 від 24.10.2019 Про надання згоди КНП «Рокитнівська ЦРЛ» на передачу в оренду частини приміщення

                                                                                                            

УКРАЇНА

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(сорок перша (позачергова) сесія)

 

РІШЕННЯ

від 24 жовтня 2019 року                                                                                     № 470

 

Про надання згоди КНП «Рокитнівська ЦРЛ»

на передачу в оренду частини приміщення

            Враховуючи клопотання КНП «Рокитнівська ЦРЛ» від 22.10.2019 №729, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», пунктом 11.1 Положення про оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад Рокитнівського району, затвердженого рішенням районної ради від 26.09.2014 №401, за погодженням з президією районної ради, районна рада

вирішила:

  1. Надати згоду КНП «Рокитнівська ЦРЛ» на передачу в оренду фізичній особі – підприємцю Кушнір Федору Федоровичу частини нежитлової будівлі площею 24 кв.м., розташованого за адресою: Рівненська область, Рокитнівський район, смт. Рокитне, вул. Руслана Дубовця, буд. 29 (далі - нерухоме майно), що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району і перебуває на балансі КНП «Рокитнівська ЦРЛ» для здійснення підприємницької діяльності (ветаптека), строком на 1 рік, з орендною платою 16% від вартості оцінки на рік (1693 грн. на місяць).
  2. Передачу в оренду провести відповідно до чинного законодавства та Положення про оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад Рокитнівського району, затвердженого рішенням районної ради від 26.09.2014 №401.
  3. Доручити головному лікарю КНП "Рокитнівська ЦРЛ" Костюку О.І. укласти договір оренди майна вказаного у п.1 даного рішення та здійснити всі заходи по передачі приміщення в орендне користування.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства.

Голова районної ради                                                                                А. Кінчур