№452 від 24.07.2019 Про надання згоди на проведення будівельних робіт по проекту «Капітальний ремонт приміщення Сновидовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (утеплення та опорядження фасадів) по вул. Ковпака,2 Рокитнівського району Рівненської області»

УКРАЇНА

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(тридцять восьма сесія)

 

РІШЕННЯ

 

 

24 липня 2019 року                                                                                                № 452

 

Про надання згоди на проведення

будівельних робіт по проекту

«Капітальний ремонт приміщення

Сновидовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів

(утеплення та опорядження фасадів)

по вул. Ковпака,2 Рокитнівського

району Рівненської області»

                    Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 37 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пункту 28 Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466 та розглянувши клопотання Рокитнівської РДА від 17.07.2019          № 2658/02-23/19, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

вирішила:

  1. Надати згоду відділу освіти Рокитнівської районної державної адміністрації Рівненської області на проведення будівельних робіт по проекту «Капітальний ремонт приміщення Сновидовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (утеплення та опорядження фасадів) по вул. Ковпака,2 Рокитнівського району Рівненської області».
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства та з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, пенсіонерів, інвалідів.

Голова районної ради                                                                                А. Кінчур