№400 від 24.12.2018 Про встановлення вартості харчування та розміру плати для батьків в ДНЗ на 2019 рік

УКРАЇНА

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(тридцять перша (позачергова) сесія)

 

РІШЕННЯ

 

від 24 грудня 2018 року                                                                                                                                                                  № 400

Про встановлення вартості харчування

та розміру плати для батьків в ДНЗ

на 2019 рік

      На виконання ст. 35 «Закону України «Про дошкільну освіту»,п.19 Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» №911-VІІІ від 24грудня 2015року, на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 року № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», наказу Міністерства освіти і науки України від 29.04.2016 року № 402 «Про внесення змін до  Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання Рокитнівської РДА №4762/02-23/18 від 12.12.2018, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

вирішила:

  1. Затвердити з 01 січня 2019 року вартість харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Рокитнівського району (далі - ДНЗ) на одну дитину в день віком від 2-х до 6 (7)-ми років на суму 30,00 грн.
  2. Встановити батьківську плату відповідно до затвердженої вартості дітодня за фактичні дні відвідування дитиною ДНЗ в розмірі 40 відсотків від суми дітодня.
  3. Звільнити батьків або осіб, які їх замінюють від сплати за харчування дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, що перебувають під опікою,дітей з інвалідністю, дітей із сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей, батьки яких є переселенцями з тимчасово окупованої території Донецької, Луганської областей та Автономної республіки Крим, дітей, батьки, яких є учасниками антитерористичної операції, учасниками бойових дій.
  4. 4. Звільнити батьків або осіб, які їх замінюють, від сплати за харчування у сім'ях, у яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України.
  5. 5. Харчування дітей в ДНЗ, які перебувають в управлінні Відділу освіти Рокитнівської РДА, здійснювати в межах бюджетних призначень, передбачених в бюджеті району на відповідний бюджетний період.
  6. 6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів (Смик Л.М).

Голова районної ради                                                                                                                                                            А.Кінчур