№ 346 від 12.07.2018 Про затвердження Статуту Комунальної установи «Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради

УКРАЇНА

Рокитнівська районна рада

Сьоме скликання

(двадцять п’ята сесія)

 

 

РІШЕННЯ

 

від 12 липня 2018  року                                                                                          № 346

Про затвердження Статуту Комунальної установи

«Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр»

Рокитнівської районної ради

         Керуючись  статтями 19, 20 Закону України «Про освіту», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр» та з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, і за погодженням  з  постійними комісіями та президією  районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА :

  1. Затвердити Статут Комунальної установи «Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради, виклавши його в новій редакції, що додається.
  2. Затвердити граничну чисельність та штатний норматив Комунальної установи «Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради, що додається.
  3. Скасувати п.2 та п.4 рішення районної ради від 11.04.2018 №324 «Про створення Комунальної установи «Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради».
  4. Контроль щодо виконання рішення районної ради покласти на постійні комісії районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В.А.) та з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів (Смик Л. М.).

Голова районної ради                                                                                 А.Кінчур