№ 344 від 12.07.2018 Про передачу в оренду майна для Комунальної установи «Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради

УКРАЇНА

Рокитнівська районна рада

Сьоме скликання

(двадцять п’ята сесія)

 

 

РІШЕННЯ

 

від 12 липня 2018  року                                                                                          № 344

 

Про передачу в оренду майна для

Комунальної установи «Рокитнівський

інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положенням про оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад Рокитнівського району, затвердженого рішенням районної ради від 26.09.2014 №401 із змінами та доповненнями, листом-погодженням Рокитнівської ЦРЛ від 11.06.2018 №493, клопотанням райдержадміністрації від 15.06.2018 № 2259/02-23/18, та з метою створення належних умов для діяльності інклюзивно-ресурсного центру, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

 

вирішила:

  1. Надати дозвіл на передачу в оренду частину адміністративного корпусу Рокитнівської центральної  районної лікарні (далі Рокитнівська ЦРЛ) площею 168,9 м.кв., яке розташоване за адресою: вул. 1-го Травня,24, смт.Рокитне, Рівненської області, що перебуває на балансі Рокитнівської ЦРЛ та належить на праві спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району для розміщення та забезпечення діяльності комунальної установи «Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради.
  1. Встановити орендну плату у розмірі 1 гривня в рік. Всі інші витрати, пов’язані з орендою нерухомого майна Орендар оплачує згідно виставлених рахунків або додатково укладених з постачальниками договорів.
  1. Начальнику відділу освіти Рокитнівської РДА Кузьмичу М.М. доручити укласти договір оренди нерухомого майна з Рокитнівською ЦРЛ у порядку, встановленому чинним законодавством, про що інформувати районну раду до 12.08.2018.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В.А.) та з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів (Смик Л.М.).

Голова районної ради                                                                               А. Кінчур