Про внесення змін до Переліку обʼєктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(Пʼятдесят третя (позачергова) сесія)

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2020 року                                                        №

Про внесення змін до Переліку обʼєктів

спільної власності територіальних громад

сіл, селищ Рокитнівського району

У звʼязку зі зміною назв, реорганізацією, зміною балансоутримувачів, списаннямоб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, керуючись Господарським кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

вирішила:

Внестизміни до Переліку обʼєктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, затвердженого рішенням районної ради від 17.02.2020 № 522, що додаються.

• Затвердити Перелік обʼєктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району з урахуванням змін, зазначених у пункті 1 цього рішення (додається).
  • Встановити, що майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, яке обліковується на балансах відповідних підприємств, закладів, установ спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, закріплюється за ними на праві господарського відання або оперативного управління згідно з установчими документами (статутами, положеннями) таких підприємств, закладів, установ.
  • Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В. А.).

Голова районної ради                                                     Анатолій КІНЧУР

до рішення районної ради

від _____ 2020 № ___

ЗМІНИ

до Переліку обʼєктів спільної власності територіальних громад

сіл, селищ Рокитнівського району, затвердженого рішенням

районної ради від 17.02.2020 № 522

• Відповідно до розпорядження голови Рокитнівської районної державної адміністрації від 26.11.2019 №73к «Про впорядкування структури Рокитнівської районної державної адміністрації», у звʼязку з перейменуванням відділу, у тексті Перелікуобʼєктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району (далі – Перелік) слова «Відділ культури Рокитнівської районної державної адміністрації (далі – Відділ культури Рокитнівської РДА)» замінити словами «Відділ культури, молоді та спорту Рокитнівської районної державної адміністрації (далі – Відділ культури, молоді та спорту Рокитнівської РДА)».
  • Виключити з Переліку підпункт 42.3 у звʼязку зі зміною балансоутримувача (відповідно до рішення районної ради від 19.06.2020 № 555 «Про передачу приміщення з балансу відділу культури, молоді та спорту Рокитнівської РДА на баланс відділу освіти Рокитнівської РДА» тазгідно з актом приймання-передачі від 17.07.2020, затвердженого розпорядженням голови районної ради від 21.07.2020 № 28).

42.3.

Районна бібліотека для дітей

34200, Рівненська обл., Рокитнівський район, смт Рокитне, вул. Незалежності, 14

Відділ культури Рокитнівської РДА