Відбулася п’ятдесят друга позачергова сесія районної ради

Сьогодні відбулася п’ятдесят друга позачергова сесія районної ради. Було розглянуто 12 питань. Серед них:
- про делегування функцій замовника з будівництва об’єкта «Реконструкція Рокитнівського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» в с. Рокитне Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА;
- про контракт з головним лікарем КНП «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка»;
- про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора КЗ «Рокитнівський центр професійного розвитку педагогічних працівників»;
- про надання згоди КНП «Рокитнівська ЦРЛ» на передачу майна;
- про внесення змін до районного бюджету Рокитнівського району.

Були розглянуті ще ряд питань, всі з них проголосовані більшістю депутатів, окрім запиту депутатів Світлани Пахнюк та Анатолія Герасимчука до голови Рокитнівської РДА, начальника Рокитнівської державної податкової інспекції та Житомирського прикордонного загону щодо правомірності сплати ПДФО відділом прикордонної служби «Березове» в бюджет Старосільської ОТГ, а не в бюджет Рокитнівського району. За підтримання цього запиту проголосували 17 депутатів, 3 не голосували, рішення не пройшло. Всього було присутніх 20 з 34 депутатів.

Також на сесії були вручені почесні грамоти та подарунки від Рівненської ОДА, Рівненської обласної ради, Рокитнівської РДА, Рокитнівської районної ради жителям району за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня незалежності України.

Більше фото на сторінці районної ради в фейсбуці: https://www.facebook.com/rokitnerada/

Жовтень 2020

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι