Про проведення конкурсу на зайняття посади керівника КП «Аптека»

голови районної ради

від 12 серпня 2020 року                                                                         № 30

Про проведення конкурсу на зайняття

посади керівника КП «Аптека»

На підставі пунктів 4, 12 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094, пункту 7.5 Положення про порядок управління обʼєктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, затвердженого рішенням районної ради від 15.07.2016 № 109 з наступними змінами та доповненнями, пункту 2.3 розпорядження голови Рокитнівської районної ради від 21.08.2018 № 29 «Про утворення постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоровʼя спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району», розпорядження голови Рокитнівської районної ради від 19.08.2019 № 37 «Про перегляд складу постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоровʼя спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району», статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у звʼязку із виникненням вакантної посади керівника КП «Аптека»:

• Провести конкурс на зайняття вакантної посади керівника Комунального підприємства «Аптека» Рокитнівської районної ради Рівненської області (далі – КП «Аптека»).
  • Оприлюднити дане розпорядження на офіційному веб-сайті Рокитнівської районної ради.
  • Пропозиції від трудового колективу КП «Аптека» щодо кандидатур до складу постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоровʼя спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району (далі – постійно діюча конкурсна комісія) подаються до районної ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення даного розпорядження на офіційному веб-сайті районної ради.
  • Постійно діючій конкурсній комісії, після залучення до її складу представників трудового колективу, забезпечити проведення конкурсу на зайняття посади керівника КП «Аптека» у встановленому законодавством порядку.
  • Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                                                                               Анатолій КІНЧУР

Жовтень 2020

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι