Відбулася нарада керівників закладів освіти району

Сьогодні в сесійному залі районної ради відбулася нарада керівників закладів освіти району, в якій взяли участь голова райради Анатолій Кінчур, голова райдержадміністрації Віктор Мініч. Перед початком наради в.о. начальника відділу освіти РДА Наталія Берташ запросила до слова голову Рокитнівської районної організації ветеранів Миколу Туровського, який подякував керівникам шкіл за активну участь учнів у конкурсах патріотичного напрямку та передав для учнів Подяки, подарунки. В ході наради були розглянуті наступні питання:

1. Про дотримання вимог чинного законодавства щодо впровадження норм нової редакції Українського правопису в освітньому процесі.

2. Звіт про використання бюджетних коштів за 2019 рік.

3. Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році.

4. Про підсумки проведення районної Спартакіади школярів та спортивно-масових заходів з учнями закладів загальної середньої освіти у
2019 році.

5. Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня та голів облдержадміністрації, райдержадміністрації, у 2019 році.

6. Різне.

DSCN4191000.jpg

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι