Відбулася сорок шоста сесія районної ради

Сьогодні під головуванням голови районної ради Анатолія Кінчура відбулася сорок шоста сесія районної ради сьомого скликання. В роботі пленарного засідання взяли участь 24 депутати. Серед запрошених були присутні гості з Рівного – перший заступник голови облради Сергій Свисталюк та депутат Рівненської міської ради Роман Стасюк. В результаті обговорення всі питання, винесені на розгляд сесії, були підтримані більшістю депутатів. Згідно до чинного законодавства матеріали сесії та усі результати поіменного голосування депутатів будуть розміщені на офіційному веб-сайті районної ради www.rokitne-rada.rv.ua.

IMG_20200217_151708_HDR000.jpg

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι