Засідання робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Рокитнівського району

06 лютого в сесійній залі районної ради відбулася нарада з підготовки перспективного плану формування територій громад Рокитнівського району, за участю Руслана Сивого, директора Центру розвитку місцевого самоврядування. Присутні були ознайомлені  з перспективами створення ОТГ в Рокитнівському районі та дізналися про стан формування об’єднання територіальних громад Рівненської області станом на 01.02.2020 р.

Після наради провела своє засідання робоча група з підготовки перспективного плану формування територій громад Рокитнівського району, яка більшістю голосів прийняла рішення рекомендувати рівненській обласній робочій групі внести зміни до перспективного плану формування територій громад Рокитнівського району, а саме: включити до перспективного плану Томашгородську ОТГ з адміністративним центром у смт Томашгород, перенести адміністративний центр Березівської ОТГ з с. Березове до с. Глинне та перейменувати Березівську ОТГ на Глиннівську ОТГ.

DSCN4136000.jpg

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι