Вітаємо Віктора Мініча з призначенням на посаду голови Рокитнівської районної державної адміністрації

Сьогодні в сесійній залі районної ради голова обласної державної адміністрації Віталій Коваль офіційно представив активу району новопризначеного голову – Віктора Мініча.

23 грудня 2019 року Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження №589/2019-рп про призначення Мініча Віктора Григоровича головою Рокитнівської районної державної адміністрації.

З призначенням на посаду Віктора Григоровича привітали народний депутат України Віктор М'ялик, голова районної ради Анатолій Кінчур, заступник голови районної ради Світлана Пахнюк, в.о. голови селищної ради Тетяна Богданець, священники.

Новопризначений керівник району запевнив, що добре розуміє вимоги часу і покладену на нього відповідальність, подякував за високу довіру та наголосив, що докладе усіх зусиль для успішної та злагодженої роботи усіх гілок влади на Рокитнівщині.

Рокитнівська районна рада щиро вітає Віктора Мініча з призначенням на високу і відповідальну посаду.

Переконані, що Ваші професійні якості, досвід роботи, енергія і цілеспрямованість будуть завжди стояти на варті інтересів рокитнівчан, а всі Ваші конструктивні ідеї працюватимуть лише на перспективу, на майбутнє.

Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна державна робота приносить задоволення і творчі здобутки, буде щедрою на мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть виконати поставлені завдання й здійснити задумані плани в ім’я розбудови району, області та всієї української держави!

DSCN4023111.jpg

Більше фото на сторінці районної ради в фейсбуці

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι