Відбулася святкова сесія районної ради

6 грудня 2019 року відбулася сорок третя (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання. За рішеннями районної ради буде укладено контракти з переможцем конкурсу  на посаду директора Біловізької ЗОШ І-ІІІ ст. Кайданович Тетяною Яківною та  з переможцем конкурсу  на посаду генерального директора КНП «Рокитнівський РЦПМСД» Барановською Іриною Миколаївною.

Всі питання, винесені на розгляд сесії, були підтримані більшістю депутатів. З матеріалами сесії можна буде ознайомитись на веб-сайті районної ради www.rokitne-rada.rv.ua.

Також на початку сесії відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та Дня Збройних сил України. Із щирими словами вдячності за взаєморозуміння та співпрацю до своїх колег звернувся голова районної ради Анатолій Кінчур. Анатолій Андрійович привітав і ветеранів місцевого самоврядування, які віддали часточку своєї душі у його становлення та розвиток.

Почесні грамоти та пам’ятні знаки Рівненської обласної ради отримали:

·        Ковалець Микола Федоровича – депутат Рокитнівської районної ради сьомого скликання;

·        Смик Людмила Миколаївна – депутат Рокитнівської районної ради сьомого скликання;

·        Бричка Володимир Дмитрович – депутат Рокитнівської районної ради сьомого скликання;

·        Корнійчук Світлана Олексіївна – секретар Кисорицької сільської ради Рокитнівського району.

Також цінним подарунком Рівненської обласної ради нагороджено:

·        Стрільця Сергія Леонідовича – депутата Рокитнівської районної ради сьомого скликання;

·        Музику Олександра Івановича – депутата Рокитнівської районної ради сьомого скликання.

Почесну грамоту Рокитнівської районної отримали:

·        Галицька Ванда Францівна – інспектор Томашгородської селищної ради;

·        Козаченко Людмила Іванівна – бухгалтер Кисорицької сільської ради;

·        Кобзар Олександр Володимирович – депутат Біловізької сільської ради;

·        Коханевич Микола Васильович – завідувач військово-облікового бюро Глиннівської сільської ради;

·        Шеремет Михайло Анатолійович – голова Борівської сільської ради;

·        Маринич Яна Григорівна – головний бухгалтер Блажівської сільської ради;

·        Лесковець Марина Іванівна – секретар виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради;

·        Лящук Олександр Степанович – заступник Сновидовицької сільської голови з питань діяльності виконавчого комітету;

·        Конончук Галина Володимирівна – депутат Томашгородської сільської ради;

·        Ничипорчук Єва Іванівна – касир Масевицької сільської ради;

·        Сидорович Олена Миколаївна – начальник загального відділу Рокитнівської районної ради;

·        Денисюк Сергій Васильович – начальник організаційного відділу Рокитнівської районної ради.

Почесною грамотою Рокитнівської районної ради з нагоди Дня Збройних Сил України були нагороджені:

·        Любий Сергій Іванович – підполковник, військовий комісар Рокитнівського РТЦК СП;

·        Козловець Людмила Федорівна – працівник ЗСУ, головний спеціаліст командування.

До привітань та нагороджень з нагоди свят приєднався і в.о. голови райдержадміністрації Олексій Берташ. Учасники художньої самодіяльності районного будинку культури порадували присутніх піснями.

79160486_1245757368957550_782189393724047300000600_n.jpg

Жовтень 2020

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι