Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального закладу «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка»

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального закладу «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка» Рокитнівської районної ради.  

Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», розпоряджень голови районної ради від 05.12.2018 № 56 «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря КЗ «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка», від 21.08.2018 № 29 «Про утворення постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоровʼя спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району»; від 21.12.2018 № 60 «Про залучення представників трудового колективу до складу постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоровʼя спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району».              

Найменування закладу: Комунальний заклад «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка» Рокитнівської районної ради (КЗ «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка»). 

 

Юридичне та фактичне місцезнаходження закладу: 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, смт Рокитне, вулиця Шевченка, 4.

Основні напрями його діяльності з додержанням вимог законодавства про інформацію з обмеженим доступом: коди КВЕД 86.23 Стоматологічна практика. 

Згідно статуту: 

Надання кваліфікованої медичної стоматологічної допомоги населенню.Основним завданням закладу є здійснення медичної практики за спеціальностями:

 • стоматологія;
 • дитяча стоматологія;
 • терапевтична стоматологія;
 • хірургічна стоматологія;
 • ортопедична стоматологія;
 • ортодонтія;
 • фізіотерапія;
 • рентгенологія;
 • молодші спеціалісти з медичною освітою;
 • сестринська справа.

Статут, структура закладу

Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності закладу: 

Загальний фонд – 1 857 000 грн. 

Дата початку приймання документів для участі у конкурсі: 27 грудня 2018 року 

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: 09 січня 2019 року 

Адреса приймання документів для участі в конкурсі: 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, смт Рокитне, вулиця Незалежності, 13, кабінет загального відділу районної ради. 

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок: 

тел. 2-20-90; е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тема: Конкурс керівників закладів ОЗ). 

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі: 

1) копія паспорта громадянина України; 

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1 до порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоровʼя»; 

3) резюме у довільній формі; 

4) автобіографія; 

5) копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційна категорія, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копія трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи; 

6) згода на обробку персональних даних згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоровʼя»; 

7) конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі; 

8) довідка МВС про відсутність судимості (чинна на дату розкриття пропозицій претендентів); 

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ (чинні на дату розкриття пропозицій претендентів); 

10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоровʼя»; 

11) заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоровʼя»; 

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»). 

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді. 

Вимоги до претендента: Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Стоматологія», післядипломна спеціалізація за фахом «Організація і управління охороною здоров'я». Вища кваліфікаційна категорія за лікарською спеціальністю та за фахом «Стоматологія». Стаж роботи за лікарською спеціальністю для головного лікаря – не менше 10 років.  

Вимоги до конкурсної пропозиції: конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три – п’ять років), в якому передбачаються: 

 • план реформування закладу протягом одного року; 
 • заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
 • пропозиції щодо залучення коштівдля розвитку закладу; 
 • пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу. 

Умови оплати праці керівника закладу із зазначенням істотних умов контракту: посадовий оклад за тарифікаційним розрядом керівника закладу складає 4264 грн, підвищується з урахуванням кваліфікаційної категорії. За рішенням органу управління встановлюються надбавки та доплати у відповідності до чинного законодавства. З керівником укладається контракт за типовою формою згідно постанови Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №642  «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоровʼя та Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоровʼя». 

Дата проведення конкурсу: 11 січня 2019 року об 11.00 год. – засідання конкурсної комісії щодо розгляду заяв претендентів і доданих до них документів та заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення з ними співбесіди та здійснення шляхом голосування відбору з числа учасників конкурсу однієї кандидатури, яка відповідає встановленим вимогам – переможця конкурсу. 

Місце проведення конкурсу: Рівненська область, Рокитнівський район, смт Рокитне, вулиця Незалежності, 13, зал засідань районної ради.

Календар публікацій

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

      

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι