Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС

Минають роки після найстрашнішої в світовій історії техногенної катастрофи, але в серцях людей досі звучить відлуння тих трагічних подій. Ми ніколи не забудемо про самопожертву героїв-ліквідаторів, які ціною власного життя та здоров’я, без вагань та роздумів, усвідомлюючи всю складність ситуації, ступили назустріч неприборкуваному смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей не лише у нашій державі, а й на всій планеті.

Низько схиляю голову перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняюся тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом – зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав.

Дозвольте висловити вам, шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, велику вдячність та засвідчити свою повагу за ваш героїзм та самовідданість.

Бажаємо вам і вашим близьким міцного здоров’я, терпіння, щастя і великої удачі, щирої поваги від людей, нехай у ваших родинах панує мир та злагода!

З повагою голова районної ради                               Анатолій Кінчур

День-вшанування-ум00000.jpg

Жовтень 2020

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι