Голова районної ради побував в Сновидовичах

Сьогодні голова районної ради Анатолій Кінчур разом з керуючим справами районної ради Анатолієм Герасимчуком побували в селі Сновидовичі, де зустрілися з головою Сновидовицької сільської ради Надією Василевич, директором Сновидовицької ЗОШ Миколою Лопугою, працівниками Сновидовицького будинку культури, в якому недавно сталася пожежа. Тому найбільш гостре питання, яке там зараз стоїть - винайдення коштів на капітальний ремонт чи побудову нового приміщення будинку культури. До цієї справи обіцяють долучитися місцеві представники бізнесу, депутати районної та обласної рад. Жителі Сновидович, в якому активно працюють аматорські колективи народної творчості, надіються і на допомогу від народного депутата Василя Яніцького.