Свято останнього дзвоника...

Сьогодні 27.05.2016 року відбулося свято останнього дзвоника. З теплими та щирими словами привітання завітав до Рокитнівського НВК «Школа І – ІІІ ст. - ліцей», заступник голови Рокитнівської районної ради Анатолій Кінчур, а до Рокитнівського НВК «Школа І ст. – гімназія» - керівник апарату - керуючий справами Світлана Пахнюк, які щиросердечно привітали всіх присутніх зі святом та побажали набратися нових сил, збагатитися яскравими враженнями, а випускникам – здійснення всіх мрій та сподівань.

Також, директор Рокитнівського НВК «Школа І ст. – гімназія» Галина Бойко нагородила почесними грамотами та словами подяки привітала обдарованих дітей, які стали призерами не лише районних, а й обласних олімпіад.