Обговорення питання відновлення харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах району

Сьогодні за запрошенням голови районної ради Анатолія Кінчура у нього побувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Мирослава Киркова. Мета зустрічі – питання відновлення харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах району. Мирослава Анатоліївна повідомила, що 12 січня 2018 року після надходження коштів з державного бюджету у сумі 44051244 грн., було оголошено тендер на послуги з організації харчування для загальноосвітніх навчальних закладів району. Розкриття тендерних пропозицій відбудеться 14 лютого 2018 року і за результатами проведеного тендеру протягом березня 2018 року з переможцем буде підписано договір на надання таких послуг на термін до кінця 2018 року. Мирослава Киркова запевнила, що за відсутності оскаржень результатів тендеру з боку інших учасників, харчування учнів буде відновлено наприкінці березня поточного року.

DSCN19091111.jpg