Суд відмовив прокуратурі у скасуванні рішень районної ради щодо надання згоди на прийняття гуртожитку профліцею №2

29.01.2018 Рокитнівський районний суд Рівненської області відмовив у задоволенні адміністративного позову заступника керівника Сарненської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі: Рокитнівського професійного ліцею до Рокитнівської районної ради про визнання протиправними та скасування рішень Рокитнівської районної ради №86 від 25.05.2016 "Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району гуртожитку №2 Рокитнівського професійного ліцею" та №102 від 15.07.2016 року "Про внесення змін до рішення районної ради від 25.05.2016 №86 "Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району гуртожитку №2 Рокитнівського професійного ліцею".

Проте, крапку у даній справі поки ставити рано, адже згідно законодавства учасники справи ще можуть подати апеляцію на вказане рішення суду.