У Рокитному підбили спортивні підсумки 2017 року

Сьогодні в Рокитнівському районному будинку культури відбувся захід, присвячений підсумкам спортивних досягнень Рокитнівського району за 2017 рік. На заході були присутні переможці та призери Чемпіонатів України та області за 2017 рік а також почесні гості свята: кандидат педагогічних наук, доцент, начальник відділу молодіжної політики та соціальної роботи Східно-Європейського університету ім. Лесі Українки. м. Луцьк - Володимир Захожий; чемпіон світу з боротьби самбо, майстер спорту міжнародного класу, майстер спорту з боротьби дзюдо, віце-президент національної федерації самбо України та перший віце-президент професійної ліги кікбоксингу України. м. Київ Юрій Скрипаль; кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри спортивно-масової та туристичної роботи. м. Луцьк Віктор Романюк; студент 5-го курсу факультету фізичної культури, спорту та здоров’я, майстер спорту з легкоатлетичного спринту. м. Луцьк Сергій Токарчук.

З теплими словами привітань до спортсменів звернувся голова районної ради Анатолій Кінчур та вручив грошові винагороди і Подяки голови Рокитнівської районної ради за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у Рокинівському районі у 2017 році:

Паньку Олександру Миколайовичу – вчителю фізичної культури Рокитнівського НВК «Школа І ступеня - гімназія»;

Ваврику Юрію Андрійовичу – вчителю фізичної культури Томашгородського  НВК «Школа І-ІІІ ступенів - ліцей»;

Лопузі Миколі Михайловичу – вчителю фізичної культури Сновидовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Також Подяки голови Рокитнівської районної ради за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у Рокинівському районі у 2017 році Анатолій Кінчур вручив:

Бричці Станіславу Івановичу – Кисорицькому сільському голові;

Волевачу Василю Олексійовичу – Масевицькому сільському голові;

Карповцю Юрію Петровичу – Глиннівському сільському голові;

Гончару Петру Михайловичу – Рокитнівському сільському голові;

Ничипорчуку Олександру Іллічу – керівнику Рокитнівської дитячо-юнацької спортивної школи Рокитнівської районної ради

Голова райдержадміністрації Микола Кушнір вручив кращим спортсменам району від народного депутата України Василя Яніцького та райдержадміністрації грамоти, подяки та грошові винагороди. Такі подяки отримали і депутати районної ради Кириловець Віктор Іванович, Крупенко Анатолій Корнійович.

На святі від свого імені спортсменів привітав та вручив грошові винагороди  депутат Рівненської обласної ради Охремчук Віктор Павлович.

Депутат районної ради Герасимчук Анатолій Андрійович подарував вихованцям Рокитнівської дитячо-юнацької спортивної школи боксерський мішок та шоломи.

Урочистості закінчилися побажаннями спортсменам і надалі своїми досягненнями прославляти Рокитнівщину в Україні та за її межами.

DSCN190711.jpg

DSCN1888222.jpg

Серпень 2018

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.