Медики подякували депутатам

Сьогодні голова районної ради Анатолій Кінчур разом з керуючим справами, депутатом районної ради Анатолієм Герасимчуком відвідали центральну районну лікарню, щоб ознайомитися з проблемами стаціонарної медичної допомоги населенню, ходом підготовки до відкриття нових приміщень лікарні. Головний лікар Костюк Олег Іванович висловив подяку депутатам районної ради за прийнятий 22 грудня бюджет 2018 року. Окрема подяка від хірургічного відділення була висловлена за прийняте сесією районної ради 25 грудня рішення про виділення 100 тисяч гривень на придбання хірургічного електрокоагулятора (за сприяння народного депутата Яніцького Василя Петровича). Також добрі слова вдячності прозвучали на адресу депутата районної ради Брички Володимира Дмитровича, який на днях вчергове передав для районної лікарні благодійну допомогу (необхідне обладнання тощо).