Відбулася двадцята (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання

Сьогодні, 7 грудня 2017 року, відбулася двадцята (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання.

Сесія відбулась згідно затвердженого порядку денного. Всі питання, винесені на розгляд сесії, були підтримані більшістю депутатів. З матеріалами сесії можна буде ознайомитись на веб-сайті районної ради www.rokitne-rada.rv.ua.

По закінченню сесії розпочався святковий концерт присвячений Дню місцевого самоврядування, Міжнародному дню волонтера та Дню Збройних сил України, підготовлений відділом культури Рокитнівської РДА. Анатолій Кінчур звернувся до усіх присутніх з вітальними словами та нагородив Почесною відзнакою Рокитнівської районної ради «За заслуги перед Рокитнівщиною» Мініча Григорія Івановича – депутата Рокитнівської районної ради сьомого скликання, за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування. Також голова ради вручив Почесні грамоти Рокитнівської районної ради:

• Примаку Анатолію Анатолійовичу – депутату Рокитнівської районної ради сьомого скликання, за відповідальне ставлення до втілення своїх депутатських повноважень, тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування, взаєморозуміння, активну громадську позицію;
  • Михайленку Миколі Миколайовичу – депутату Рокитнівської районної ради сьомого скликання, за відповідальне ставлення до втілення своїх депутатських повноважень, тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування, взаєморозуміння, активну громадську позицію;
  • Довгаль Валентині Захарівні – заступнику голови Рокитнівської селищної ради, за високий професіоналізм, відповідальність у втіленні своїх громадських обов’язків, тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування, активну життєву позицію;
  • Лесковцю Миколі Адамовичу – секретарю Глиннівської сільської ради, за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування , відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків, активну життєву позицію;
  • Яцкевичу Володимиру Володимировичу – голові Томашгородської сільської ради, за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток та зміцнення місцевого самоврядування, високий професіоналізм;
  • Богданець Ірині Миколаївні – начальнику фінансово-господарського відділу-головному бухгалтеру Рокитнівської районної ради, за відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків, професіоналізм активну життєву позицію.

Почесні грамоти та пам’ятні знаки Рівненської обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток Рівненщини та з нагоди Дня місцевого самоврядування отримали:

1. Кінчур Анатолій Андрійович – голова Рокитнівської районної ради;
  2. Петрук Анатолій Васильович – депутат Рівненської обласної ради, директор ДП «Рокитнівське лісове господарство».

Крім того, Почесною грамотою Рівненської обласної ради за громадську мужність, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху та зміцнення обороноздатності та безпеки Української держави, з нагоди Міжнародного дня волонтера було нагороджено Ковальця Миколу Федоровича – депутата Рокитнівської районної ради сьомого скликання.

Відзнакою ГО «Всеукраїнський центр допомоги учасникам АТО» «Захисник України» нагороджений учасник АТО Думенко Леонід Іванович – за громадянську мужність, підтримання високої бойової та мобілізаційної готовності стати на захист України, високий моральний дух і гідність та з нагоди Дня Збройних Сил України.

DSCN160422222222222.jpg

IMG_20171207_121417888888.jpg

DSCN1617888888888.jpg

Наша сторінка у Facebook:

Грудень 2017