Шановні військовослужбовці, ветерани військової служби!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних сил України!

У цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність. Це – свято наших ветеранів, чиї скроні вже вкриті сивиною, а груди увінчані нагородами, і молодих солдатів, які сьогодні стоять в строю на варті нашої країни.

Цього святкового дня вітальні слова линуть до усіх чоловіків, які проходили військову службу і завжди готові стати на захист своїх родин, домівок, своєї землі.

Звертаюся до тих військовослужбовців, які щодня вірою і правдою служать українському народові. Нехай і надалі буде цілеспрямованою та плідною ваша діяльність, ніколи не вичерпується енергія і натхнення, а щира любов до України та народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння державі. Здоров’я, щастя, миру і злагоди вам і вашим родинам.

З повагою голова районної ради                  Анатолій Кінчур