25 листопада 2017 року – День пам’яті Голодоморів

Тема історичної пам’яті із кривавими сторінками надзвичайно болюча для усіх нас.  Сьогодні, напередодні скорботного дня, відбувся районний захід з нагоди вшанування пам’яті жертв голодоморів.

Біля пам’ятника жертвам Голодомору та політичних репресій зібрались працівники районної ради, райдержадміністрації, селищної ради, представники організацій, установ та громадськість району. З промовою до всіх присутніх звернулися перший заступник голови Рокитнівської РДА Олексій Берташ та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Анатолій Герасимчук. Настоятель Свято-Троїцького собору о. Борис провів поминальну службу. Присутні поклали квіти, запалили свічки, вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв голодоморів.