В районній раді створена депутатська група «Міжфракційне обʼєднання «Розвиток Рокитнівщини»

На дев’ятнадцятій сесії районної ради сьомого скликання було повідомлено про створення депутатської групи «Міжфракційне обʼєднання «Розвиток Рокитнівщини».

Текст повідомлення:

Керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтею 64 Регламенту Рокитнівської районної ради, ми, депутати Рокитнівської районної ради сьомого скликання, заявляємо про сформування депутатської групи в Рокитнівській районній раді «Міжфракційне обʼєднання «Розвиток Рокитнівщини».

До складу депутатської групи «Міжфракційне обʼєднання «Розвиток Рокитнівщини» входять:
1. Мініч Григорій Іванович – позапартійний, депутат районної ради від Політичної партії Всеукраїнське обʼєднання «Батьківщина» – керівник групи, який уповноважений представляти групу.
Члени депутатської групи:
2. Бричка Володимир Дмитрович – позапартійний, депутат районної ради від Політичної партії Всеукраїнське обʼєднання «Батьківщина».
3. Бричка Юрій Миколайович – член Політичної партії Всеукраїнське обʼєднання «Батьківщина».
4. Жук Наталія Степанівна – член Політичної партії Всеукраїнське обʼєднання «Батьківщина».
5. Ковалець Микола Федорович – позапартійний, депутат районної ради від Політичної партії Всеукраїнське обʼєднання «Батьківщина».
6. Ковалевич Валерій Федорович – позапартійний, депутат районної ради від Політичної партії Всеукраїнське обʼєднання «Батьківщина».
7. Ковалець Андрій Макарович – позапартійний, депутат районної ради від Політичної партії Всеукраїнське обʼєднання «Батьківщина».
8. Кравчук Оксана Іванівна – позапартійна, депутат районної ради від Політичної партії Всеукраїнське обʼєднання «Батьківщина».
9. Кириловець Віктор Іванович – член Політичної партії Всеукраїнське обʼєднання «Батьківщина».
10. Музика Олександр Іванович – позапартійний, депутат районної ради від Політичної партії Всеукраїнське обʼєднання «Батьківщина».
11. Огієвич Степан Володимирович – позапартійний, депутат районної ради від Політичної партії Всеукраїнське обʼєднання «Батьківщина».
12. Пахнюк Світлана Михайлівна – член Політичної партії Всеукраїнське обʼєднання «Батьківщина».
13. Смик Людмила Миколаївна – позапартійна, депутат районної ради від Політичної партії Всеукраїнське обʼєднання «Батьківщина».
14. Стрілець Сергій Леонідович – позапартійний, депутат районної ради від Політичної партії Всеукраїнське обʼєднання «Батьківщина».
15. Герасимчук Анатолій Андрійович – член Політичної партії «Українське обʼєднання патріотів-УКРОП».
16. Коханевич Руслан Романович – член Політичної партії «Українське обʼєднання патріотів-УКРОП».

Депутати вищезгаданої групи обʼєднались для вирішення спільних проблем та питань:
- проведення суспільно-важливих обговорень та ініціювання рішень в галузі освіти, культури, медицини, розвитку бізнесу, спорту, інших важливих питань життєдіяльності району;
- активізація діалогу між депутатським корпусом та громадським сектором щодо стратегії розвитку Рокитнівського району на найближчі роки.

Депутатська група «Міжфракційне обʼєднання «Розвиток Рокитнівщини» діє на принципах самоврядування, є відкритою для приєднання інших депутатів та налаштована на співпрацю з органами державної влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями, представниками територіальних громад району. Робота групи буде спрямована на розвиток громади Рокитнівського району та місцевого самоврядування загалом.

Грудень 2018

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.