Порядок денний дев'ятнадцятої сесії районної ради (сьоме скликання)

1. Про депутатський запит депутата районної ради Маринич Г.С. про вжиття необхідних заходів, щодо оренди сільського клубу під навчальні класи.
    Доповідає: Пахнюк С.М. – заступник голови Рокитнівської районної ради.
  1. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
    Доповідає:  Кушнір С.М. – начальник фінансового управління Рокитнівської РДА.
  1. Про стан надходжень до місцевих бюджетів за I півріччя 2017 року.
    Доповідає: Ковалевич Н.М. – заступник начальника-начальник Рокитнівського відділення Сарненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Рівненській області.
  1. Про інформацію Рокитнівського відділення Сарненської місцевої прокуратури про стан законності у I півріччі 2017 року та заходи щодо її зміцнення.
    Доповідає: Баглей Я.К. – керівник Сарненської місцевої прокуратури.
  1. Про стан готовності об’єктів житлово-комунальної та соціальної сфер, бюджетних установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
    Доповідає: Крупенко О.М. – заступник голови Рокитнівської РДА.
  1. Про передачу в постійне користування КЗОЗ «Рокитнівський районний центр ПМСД» земельної ділянки в с. Буда Рокитнівського району Рівненської області.
    Доповідає: Новоселецький М.І. – начальник відділу у Рокитнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.
  1. Про затвердження розміру батьківської плати за навчання учнів в Рокитнівській дитячій музичній школі на 2017-2018 роки.
    Доповідає: Рудницька О. М. – директор Рокитнівської ДМШ.
  1. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради Кінчуру А.А.
    Доповідає: Пахнюк С.М. - заступник голови районної ради.
  1. Про внесення змін до районної програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях на 2016-2020 роки.
    Доповідає: Любий С.І. – військовий комісар   Рокитнівського районного військового комісаріату.
  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 28.07.2017р. №242 «Про делегування членів до Госпітальної ради Сарненського госпітального округу Рівненської області».
    Доповідає: Берташ О.С. – перший заступник голови Рокитнівської РДА.
  1. Про надання КЗ «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка» дозволу на списання майна (основних засобів).
    Доповідає: Хомич Р.І. – головний лікар Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка
  1. Про заходи забезпечення спеціальними сумішами для лікувального харчування та диспансеризації хворих на фенілкетонурію Рокитнівського району.
    Доповідає: Берташ О.С. – перший заступник голови Рокитнівської РДА.
  1. Про затвердження заходів щодо забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання, що закуповуються за рахунок коштів місцевого бюджету, а також інших джерел, не заборонених законодавством.
    Доповідає: Берташ О.С. – перший заступник голови Рокитнівської РДА.
  1. Про районну програму забезпечення медичної допомоги хворим із ураженням органів опори та руху на 2016-2020 роки.
    Доповідає: Берташ О.С. – перший заступник голови Рокитнівської РДА.
  1. Про затвердження комплексного плану заходів щодо санітарної охорони території району від занесення та розповсюдження карантинних та інших інфекцій, що можуть мати міжнародне значення, на 2016-2020 роки.
    Доповідає: Берташ О.С. – перший заступник голови Рокитнівської РДА.
  1. Про районну програму створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю на 2017-2021 роки.
    Доповідає: Киркова М.А. – начальник управління соціального захисту населення Рокитнівської РДА.
  1. Про внесення змін до районної комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки.
    Доповідає: Богатирьов О.Б. – виконувач обов’язків начальника Рокитнівського відділення поліції Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Рівненській області.
  1. Про програму розвитку фізичної культури і спорту в Рокитнівському районі до 2020 років.
    Доповідає: Федорович Л.Й. – начальник відділу у справах молоді та спорту Рокитнівської РДА.
  2. Про передачу в оренду майна комунальної власності для організації харчування у навчальних закладах Рокитнівського району.
    Доповідає: Кузьмич М.М. - начальник відділу освіти Рокитнівської РДА.

3. Різне.

Грудень 2018

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.