Відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Сьогодні, 10 листопада 2017 року, в Будинку культури с. Рокитне відбулися святкові урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Усіх присутніх привітали народний депутат України Василь Яніцький, голова районної ради Анатолій Кінчур, голова Рокитнівської РДА Микола Кушнір, голова Рокитнівської сільської ради Петро Гончар та начальник відділу культури Наталія Ярмошко. Анатолій Кінчур нагородив Почесними грамотами Рокитнівської районної ради:
• Дичка Валерія Олександровича – методиста районного будинку культури по вокально-хоровому жанру, за вагомий особистий внесок у розвиток вокально-хорового мистецтва, аматорської творчості, високу професійну майстерність та з нагоди професійного свята;
• Мисюкевич Галину Савівну – художнього керівника Блажівського сільського будинку культури, за сумлінне виконання посадових обов’язоків, вагомий особистий внесок у розвиток аматорської творчості, збереження культурної спадщини та з нагоди професійного свята;
• Сахневич Валентину Євгенівну – директора Томашгородського сільського будинку культури, за багаторічну сумлінну працю, сумлінне виконання посадових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток аматорської творчості, збереження культурної спадщини та з нагоди професійного свята.
Також Анатолій Кінчур вручив Подяку голови Рокитнівської районної ради народному аматорському ансамблю української пісні «Калина» (керівник Зоя Яковлєва).

Червень 2018