Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

В сесійному залі Рокитнівської районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери, який цього року припадає на 5 листопада. День працівника соціальної сфери — професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Голова районної ради Анатолій Кінчур привітав присутніх із професійним святом, подякував за невтомну працю та вручив Почесні грамоти Рокитнівської районної ради працівникам управління соціального захисту населення Рокитнівської районної державної адміністрації – Клімцовій Тетяні Юріївні, головному спеціалісту відділу бухгалтерського обліку та Давидюк Ірині Петрівні, головному спеціалісту відділу з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. З вітальними словами до працівників соціальної сфери також звернулись голова Рокитнівської РДА Микола Кушнір, перший заступник голови Рокитнівської РДА Олексій Берташ, начальник управління соціального захисту населення Рокитнівської РДА Мирослава Киркова, директор Рокитнівського територіального центру соціального обслуговування Антоніна Атаманчук. Свято супроводжувалось концертними номерами, підготовленими відділом культури Рокитнівської РДА.

Червень 2018