Вітання голови районної ради до Дня Захисника України

Шановні воїни АТО, ветерани військової служби, учасники боротьби за мир і спокій в Україні, юні патріоти!

Прийміть найщиріші вітання з Днем захисника Вітчизни – святом мужності, честі й доблесті, святом гідних і сильних чоловіків.

Це свято відзначається 14 жовтня – в день святої Покрови Пречистої Богородиці – одночасно з Днем козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг, а Божа Матір – заступниця і покровителька Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання Захисника України – всіх, хто піднявся на захист незалежності і територіальної цілісності нашої держави, ставши до лав добровольців, військових підрозділів та волонтерських організацій.

Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна Українська Земля назавжди буде благословенною, вільною та  незалежною!

Вічна слава Героям, які віддали своє життя за вільну Україну, її територіальну цілісність і незалежність!

Зичимо нашим воїнам та всім українцям Мирного неба! Нехай Пресвята Богородиця береже всіх нас під своїм Покровом і якнайшвидше дарує мир та спокій нашій рідній Україні!

Слава Україні!!!

Героям слава!!!

З повагою

голова районної ради                                                              Анатолій Кінчур

den_zakhisnika.jpg

Жовтень 2018

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.