З Днем юриста!

Шановні представники юридичної галузі — прокуратури, суду, адвокатури, нотаріату! Сердечно вітаю вас з нагоди вашого професійного свята, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової держави. Ваша діяльність є ключовою для існування будь-якого суспільства, від вас багато в чому залежить подальший демократичний вектор розвитку України, наш європейський вибір.

Прийміть слова глибокої вдячності за ваш високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян, за почуття відповідальності. Нехай справедливість і закон завжди будуть на боці ваших починань, і нехай кожен день приносить у ваше життя нову частинку щастя та яскраву незабутню грань!

У День юриста від душі бажаю серйозності й важливості у справах, щирості та чесності у стосунках, любові й доброти в серці, щастя й радості в душі, успіхів і постійних перемог у діяльності, благополуччя й удачі на життєвому шляху. Непереможного вам здоров’я, ентузіазму, оптимізму, бадьорості й найміцніших сил. Бажаю не знати помилок та невдач, утоми і безвиході. Нехай усі справи успішно фінішують, а в особистому житті нехай буде щастя, спокій та любов. Нехай мир і спокій дарують вам найрідніші люди. І нехай Господь наділить вас своїми ласками і щедротами!

Зі святом вас!

голова районної ради Анатолій Кінчур

yurista.jpg

Грудень 2018

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.