Привітання голови районної ради з нагоди Всесвітнього дня бібліотек!

30 вересня 2017 року – Всеукраїнський день бібліотек.

Шановні  працівники  бібліотечних закладів району! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Ще з давніх давен  бібліотека була храмом знань, де зберігаються безцінні духовні скарби, які живлять могутнє коріння народу вічними інтелектуальними та культурними цінностями, а її служителі – вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.

На сьогоднішній день наші бібліотеки знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами. Вони беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, сприяють формуванню моральних принципів підростаючого покоління.

Професія бібліотекаря  надзвичайно важлива, адже саме вони відкривають читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості знань.

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом – Всесвітнім днем бібліотек, нехай у вас завжди буде натхнення, прагнення до пізнання всього нового та раніше невідомого, жага до знань, бадьорості духу, сили розуму!

Бажаю вам творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя та подальших успіхів у благородній та просвітницькій справі.

З повагою голова районної ради                                Анатолій Кінчур

den_bibliotek1.jpg