Вітання голови районної ради до Дня селища

Шановні рокитнівчани та гості селища Рокитне!

Cердечно вітаю Вас з 129-ою річницею з Дня Народження Рокитного!

Це особливий день, бо іменини рідного селища - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою маленьку батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

Найбільша гордість нашого селища – це, звичайно, його мешканці. Саме завдяки вашим рукам творилася його унікальна спадщина та історія. Завдяки вашій наполегливості та самовідданості продовжує розвиватися сучасне Рокитне. І лише подальша спільна праця на загальне благо стане запорукою щасливого майбутнього рідної землі.

Дякуємо всім рокитнівчанам, які небайдужі до долі рідного Рокитного, тим, хто продемонстрував приклад безкорисливого служіння малій батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще.

В цей день схиляємо голови перед світлою пам'яттю загиблих оборонців і визволителів краю. Віддаємо шану усім тим, хто наближав і продовжує наближати довгоочікувану перемогу у боротьбі за право жити на Своїй Богом Даній Землі!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше селище завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

З днем народження, Рокитне!

З повагою

голова районної ради                                                   Анатолій Кінчур

Серпень 2018

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.