16 вересня 2017 року — День фармацевтичного працівника

Шановні фармацевти Рокитнівщини! Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем фармацевтичного працівника!

Щодня й щогодини піклуватися про здоров’я наших громадян — це і значить бути фармацевтом. Саме від результатів вашої роботи залежить, щоб хворий не лише міг отримати необхідні ліки, але й був упевнений у тому, що вони якісні й ефективні.

Прийміть у цей святковий день щиру подяку за вашу важливу працю, яка дарує людям здоров’я та повертає радість життя.

Зичу вам наснаги в досягненні нових здобутків, подальшого професійного вдосконалення, міцного здоров’я, життєвого оптимізму, щастя, добробуту та родинного благополуччя! Нехай праця на благо людей приносить вам завжди тільки задоволення та прибуток, а доброзичливість, уважність і професіоналізм плідно сприяють творчому натхненню та новим звершенням!

З повагою  голова Рокитнівської районної ради                                          Анатолій Кінчур

17_09_2015.jpg