Відбулася нарада щодо проведення військових навчань на території району

Сьогодні, 14 вересня 2017 року, голова районної ради Анатолій Кінчур взяв участь у нараді з представниками цивільно-військового співробітництва ОК «Захід» полковником Анатолієм Прошиним, начальником відділу ЦВС ОК «Захід» полковником Олександром Ковальчуком, та Рокитнівським районним військовим комісаром Сергієм Любим. Основне питання, яке обговорено: початок проведення планових військових навчань з військовими частинами та підрозділами оперативного командування «Захід» на території Рокитнівського району. Під час проведення навчань планується здійснення переміщення військової техніки як вдень так і в темну пору доби, розгортання військових таборів поза межами населених пунктів та відпрацювання навчальних завдань особовим складом.

В ході зустрічі військові поінформували, що бойові підрозділи оперативного командування «Захід» мають величезний бойовий досвід, набутий під час виконання бойових завдань в зоні проведення АТО. Військові навчання проходять під гаслом «Непохитна стійкість-2017». Головним завданням яких є в будь який момент, за будь яких обставин бути готовими протистояти будь-яким загрозам та захистити свій народ.

Також, в ході зустрічі представники ОК «Захід» звернулися до керівництва району з проханням провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадськістю району про відповідальність за ведення фото- та відеозйомки військової техніки, спроб проникнення на територію місць розташування військових частин та підрозділів. В районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті. Особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності. ОК "Захід"застерігає від провокаційних дій поруч з військовими частинами та колонами військової техніки, а також звертається до всіх громадян з проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб та їхні дії.

DSCN1309111111.jpg

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

Календар публікацій

Травень 2019
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι